Przeworsk zawalił końcówkę

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Orzeł mimo słabych pierwszych dwudziestu minut mógł pokusić się o zwycięstwo, niestety kiepsko rozegrał końcówkę i wrócił do domu na tarczy.

SPR Górnik Zabrze – SPR Orzeł Przeworsk 25:21 (14:13)

Orzeł: Kędzior, Maj, Nehrebecki – Czapka 7, Styczeń 4, Litwińczuk, Bakowski 1, Andrusiewicz, Świerk 7, Thomas, Karabanowski 1, Wlazło, Balawejder 1, Michalik.

Kary: 4 i 8 minut.

W 51 minucie przeworszczanie wygrywali w Zabrzu 21-20 i stanęli. Do końca pojedynku nie potrafili rzucić choćby jednej bramki. Tymczasem miejscowi najpierw doprowadzili do remisu, a za chwilę zrobili przewagę. Niewiarygodne, a jednak prawdziwe. W pierwszej części nasz team też nie zachwycał. W 20 minucie tracił do rywali 6 bramek. W Orle szwankowała skuteczność i dokładność. Dużo było błędów własnych, które skrzętnie wykorzystywali szczypiorniści Górnika.

Pozostałe wyniki: Bochnia – Stal II przeł. na 13.03; Politechnika – Myślenice przel. na 6.03.

1. Górnik Zabrze 6          18        169-138
  2. Orzeł Przeworsk 7          12        211-199
  3. Politechnika Kielce 6          8          173-152
  4. MOSiR Bochnia 6          6          160-170
  5. Jedynka Myślenice 6          6          168-188
  6. Stal II Mielec 5          4          138-172