Derbowe spotkanie pomiędzy rezerwami Stali i Przeworskiem Orłem, zakończyło się po myśli naszego teamu.

Stal II Mielec – SPR Orzeł Przeworsk 25:30 (10:14)

Stal II: Tara – Draguła 3, Osmola 6, Czajkowski, Czarnecki, 2 Rybicki, Kilian, Sobczyk 9, Polechoński, Król, Wanatowicz 2, Dzierga 3.

Orzeł:Maj, Szczepaniec- Wańkowicz 1, Kozdroń 5, Czapka 4, Bakowski 4, Styczeń 1, Karabanowski, Świerk 6, Thomas, Mroszczyk 1, Wlazło, Kornafel 1, Jewuła 1, Leja, Kubik 6.

Kary: 8 i 4 min. Widzów: 50.

Lider prowadził przez większość meczu, poza krótkim fragmentem pierwszej połowy, kiedy gospodarzom udało się wyjść na plus 5:3. Potem cztery bramki z rzędu Orła, ustawiły grę. Taką samą serią popisał się przeworski zespół w końcówce pierwszej odsłony, gdy przez 7 minut nie pozwolił miejscowym szczypiornistom trafić do siatki. Na początku drugiej połowy przeworska drużyna dorzuciła kolejne dwie bramki do swojej przewagi i mając sześć trafień zapasu grała spokojnie.

Pozostałe mecze: Unia II – Górnik 31:29 (17:13); Vive II – MOSiR 41:33 (24:15); Wybicki – Ustroń 18:28 (8:17); Politechnika – AZS AGH II 26:45; Pauza Jedynka. Zaległy Unia II – Stal II 36:23.

1. Orzeł Przeworsk 20        57        679-522
  2. AZS AGH II Kraków 21        55        707-530
  3. VIVE II Kielce 20        42        579-535
  4. Tężnia Busko 19        36        534-472
  5. SMS III Kielce 18        34        545-480
  6. Azoty II Tarnów 20        33        612-555
  7. SPR Górnik Zabrze 19        27        530-525
  8. MKS Ustroń 21        25        525-552