Przeworsk wciąż na czele

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – I LIGA: Świetnie spisują się piłkarze ręczni przeworskiego Orła. Nasz zespół znowu zainkasował komplet punktów. Tym razem zespól znad Mleczki wygrał emocjonujący mecz w Zawierciu.

Viret CMC Zawiercie – SPR Orzeł Przeworsk 28:29 (11:16)

SPR Orzeł: Maj, Barnaś, Kędzior – Kozdroń, Starzecki 3, Mroszczyk, Jewuła 1, Mochocki 5, Dutka 7. Kociuba, Kubisztal 2, Świerk 1, Małecki, Czapka 3, Kubik 6, Bednarz 1.

Kary: 12 i 10 min.Widzów: 200

Dla gospodarzy było to pierwsze spotkanie w sezonie. Szczypiorniści Orła prowadzili od pierwszych minut. Już po 7 było 5:2 dla przeworskiego teamu. Z czasem miejscowi zniwelowali straty do jednej bramki, jednak nasza drużyna odpowiedziała błyskawicznie i na przerwę schodziła z pięciobramkową przewagą. W drugiej połowie miejscowi postawili wszystko na jedną kartę i mozolnie odrabiali straty. W 58 minucie złapali kontakt, ale szybka odpowiedź Daniela Dutki znów dała dwie bramki zapasu i spokój do końcowego gwizdka.

Pozostałe wyniki: Końskie – MTS 24:25 (14:14); Wisła – KSZO 30:37 (12:17); SMS – Zawiercie 39:28 (19:16); AZS AGH – UMCS 35:24 (21:10). Pauza SMS I.