Przeworsk nadal nie zdobyty

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Orzeł Przeworsk nadal wygrywa. Drużyna znad Mleczki jeszcze w tym sezonie u siebie nie przegrała. Tym razem podopieczni Sebastiana Pelca ograli Jedynkę Myślenice.

SPR Orzeł Przeworsk – Jedynka Myślenice 32:25 (18:16)

Orzeł: Szczepaniec, Kędzior, Maj – Mroszczyk, Kozdroń 2, Czapka 11, Thomas, Bakowski 2, Kornafel 3, Wańkowicz 4, Świerk 8, Kubik 2.

Kary: 12 i 10 min.

Przeworski lider musiał się trochę napocić. Przyjezdni pokazali pazury szczególnie w pierwszej połowie meczu. Jedynka ku zaskoczeniu kibiców była nawet na prowadzeniu i trochę postraszyła miejscowych. Przed końcem pierwszej połowy gospodarze opanowali sytuacje i wyszli na plus. W drugiej połowie Orzeł uspokoił grę. Bardzo dobrze spisywali się bramkarze, zwłaszcza Michał Maj. W polu litości dla rywali nie miał Jakub Czapka. Szczypiornista Orła aż 11 razy trafił do siatki drużyny z Myślenic.

Pozostałe mecze: Górnik – Ustroń 27:23 (14:10); MOSiR – Politechnika 34:39 (15:18); Busko – Wybicki 36:24 (19:10); Unia II – Vive II 33:36 (:);Stal II Mielec – SMS III Kielce 27:37 (15:18). Pauza AZS AGH II.

1. Orzeł Przeworsk 17        48        593-445
  2. AZS AGH II Kraków 17        45        562-422
  3. VIVE II Kielce 18        39        513-474
  4. Buskowianka Busko 18        33        502-449
  5. SMS III Kielce 15        29        463-407
  6. Azoty II Tarnów 17        27        528-477
  7. SPR Górnik Zabrze 16        27        449-445
  8. Jedynka Myślenice 18        23        436-483