Powiatowe Mistrzostwa w Pruchniku

Powiatowe Mistrzostwa w Pruchniku

30 września 2020 Wyłącz przez geistchen

LEKKOATLETYKA: Na stadionie w Pruchniku odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci z rocznika 2008 i młodsze oraz Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej, roczników 2006 i 2007 w lekkoatletyce.

 


Reklama



Reklama



Reklama


Organizatorami zawodów byli Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Jarosławiu i Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruchniku. Medale ufundowało Starostwo Powiatowe w Jarosławiu. Najlepsi lekkoatleci będą reprezentować nasz powiat w zawodach wojewódzkich. Rywalizację sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego z terenu powiatu jarosławskiego. Nad jej prawidłowym przebiegiem czuwali: Marcin Szeliga oraz Waldemar Wańkowicz.

Igrzyska Dzieci

Dziewczęta:

Skok w dal:

  1. Wojnar Patrycja – SP Wierzbna
  2. Sieńko Zuzanna – SP 1 Pruchnik
  3. Wańkowicz Milena – SP 1 Pruchnik

Skok wzwyż:

  1. Kwaterczak Milena – SP 1 Pruchnik
  2. Podolak Maja – SP 1 Pruchnik
  3. Biernacka Zuzanna – SP 5 Jarosław

60 m.:

  1. Mazur Wiktoria – SP 1 Pruchnik
  2. Mielniczek Milena – SP 1 Pruchnik
  3. Broda Julia – SP 5 Jarosław

600 m.:

  1. Kołodziej Milena – SP Pełkinie
  2. Zając Sabina – SP 1 Pruchnik
  3. Jarosz Amelia – SP 1 Pruchnik

Rzut p.p.:

  1. Kamińska Maja – SP 1 Pruchnik
  2. Fiałek Anna – SP Pełkinie
  3. Buczek Zuzanna – SP Rozbórz Długi

Chłopcy:

Skok w dal:

  1. Florek Jakub –SP 5 Jarosław
  2. Raba Karol – SP 1 Pruchnik
  3. Argasiński Szymon – SP 5 Jarosław

Skok wzwyż:

  1. Zuba Adrian – SP Pełkinie
  2. Kostkowicz Hubert – SP Rozbórz Długi
  3. Jedynak Oskar – SP Wierzbna

60 m.:

  1. Jarosz Marcin – SP 1 Pruchnik
  2. Chmielecki Krystian – SP Jodłówka
  3. Grunt Kacper – Pełkinie

1000 m. :

  1. Kogut Adrian – SP2 Jarosław
  2. Jarosz Przemysław – SP 1 Pruchnik
  3. Sowa Artur – SP Jodłówka

Rzut p.p.:

  1. Jamrozik Marcin – SP 1 Pruchnik
  2. Znamieńczyków Krzysztof – SP 1 Pruchnik
  3. Farouk Radovane – SP Wierzbna

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta:

100 m.:

  1. Makara Oliwia – SP 1 Pruchnik
  2. Madejowska Julia – SP 1 Pruchnik
  3. Mrozowicz Anastazja – SP 5 Jarosław

300 m.:

  1. Skiba Tina – SP 1 Pruchnik
  2. Dobosz Julia – SP Rozbórz Długi
  3. Kuch Patrucja – SP 5 Jarosław

600 m.:

  1. Boguń Kinga – SP Manasterz
  2. Ciurko Antonina – SP Manasterz
  3. Aleksandra Kubas – SP 1 Pruchnik

Pchnięcie kulą:

  1. Kłak Anastazja – SP 5 Jarosław
  2. Cicirko Emilia – SP Rozbórz Długi
  3. Kogut Daria – SP Kramarzówka

Rzut dyskiem:

  1. Blajer Kinga – SP 1 Pruchnik
  2. Raba Milena – SP Rozbórz Długi
  3. Jarosz Roksana – SP 1 Pruchnik

Rzut oszczepem:

  1. Wargacka Kinga – SP 1 Pruchnik
  2. Mrozowicz Emilia – SP 5 Jarosław
  3. Bury Kinga – SP Rozbórz Długi

Skok w dal:

  1. Kochanowicz Wiktoria – SP Wola Węgierska
  2. Malec Julia – SP 1 Pruchnik
  3. Kulesza Natasza – SP 2 Jarosław

Skok wzwyż:

  1. Malec Oliwia – SP 1 Pruchnik
  2. Grzegorzak Emilia – SP Kramarzówka
  3. Głąb Zuzanna – SP 1 Pruchnik

Sztafeta 4×100 m.:

  1. SP 1 Pruchnik
  2. SP 5 Jarosław
  3. SP Rozbórz Długi

Ponadto awans z najlepszymi punktami uzyskały:

Grzegorzak Emilia – SP Kramarzówka (skok wzwyż) i Malec Julia – SP 1 Pruchnik (300 m.)

Chłopcy:

100 m.:

  1. Haftek Michał – SP 1 Pruchnik
  2. Ochyra Szymon – SP Wierzbna
  3. Szymko Kacper – SP 5 Jarosław

300 m.:

  1. Barszczak Karol – SP 1 Pruchnik
  2. Kuźma Mateusz – SP 5 Jarosław
  3. Bęben Kacper – SP Wierzbna

1000 m.:

  1. Wojdyła Krzysztof – SP Wola Węgierska
  2. Bury Daniel – SP 1 Pruchnik
  3. Zięba Kamil – SP 1 Pruchnik

Pchnięcie kulą:

  1. Grochowski Damian – SP Kramarzówka
  2. Stanowski Stanisław – SP Wierzbna
  3. Boruta Albin – SP 5 Jarosław

Rzut dyskiem:

  1. Zięba Łukasz – SP 1 Pruchnik
  2. Wołoszyn Konrad – SP Rozbórz Długi
  3. Żyła Jonathan – SP 5 Jarosław

Rzut oszczepem:

  1. Litwiak Mateusz – SP 5 Jarosław
  2. Szkoła Jakub – SP 1 Pruchnik
  3. Baran Kacper – SP Rozbórz Długi

Skok w dal:

  1. Bogonos Adrian – SP 1 Pruchnik
  2. Nyczaj Jarosław SP Szówsko
  3. Sitko Bartosz SP Kramarzówka

Skok wzwyż:

  1. Romanik Jakub – SP 5 Jarosław
  2. Kordas Kacper – SP 5 Jarosław
  3. Krzanowski Kacper – SP 2 Jarosław

Sztafeta 4×100 m.:

  1. SP 1 Pruchnik
  2. SP 5 Jarosław
  3. SP Wierzbna