Potrzebne wsparcie dla pogorzelców z Zaleskiej Woli

Końcem kwietnia w Zaleskiej Woli doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Bez dachu nad głową została starsza kobieta i jej syn. Ich bliscy za naszym pośrednictwem zwracają się z prośbą o pomoc.

– Zwracam się z prośbą do wszystkich, którzy nie są obojętni na cudzą krzywdę o pomoc dla mojej mamy, która w niedzielę, 26 kwietnia w pożarze straciła dorobek swojego życia. Ogień pochłonął dom oraz wszystko, co się w nim znajdowało: ubrania, meble, sprzęty – mówi Barbara Sługocka, córka poszkodowanej. – Obecnie mama mieszka u mnie, choć jest to bardzo trudne, ponieważ mieszkam z mężem i trójką dzieci w malutkim domku. Na dłuższą metę nie jestem w stanie wygospodarować pokoiku dla mamy i brata – wyjaśnia.

Dom nie nadaje się do zamieszkania. Trzeba go całkowicie odbudować. Stąd prośba o wsparcie. Każdy, kto chciałby pomóc pogorzelcom, może przekazać dowolnie wybrany przez siebie datek za pomocą strony internetowej: https://zrzutka.pl/wm64z.

– Proszę o choćby najmniejsze wsparcie, za które już teraz bardzo dziękuję. Wierzę, że razem możemy więcej – mówi B. Sługocka.

Rodzinę można również wspomóc materialnie, przekazując np. materiały budowlane.

EK