Poszukujemy świadków kolizji

Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę, 26 sierpnia między godz. 9 a 14 na parkingu przed jarosławską Kolegiatą pw. Bożego Ciała przy pl. Piotra Skargi. Najpewniej niezbyt obyty z opanowaniem samochodu kierowca podczas wyjeżdżania zahaczył o stojące obok auto. W efekcie dość mocno je porysował i wgniótł karoserię. Potem, jak gdyby nic się nie stało, odjechał.

 

Peugeot 206 w kolorze srebrny metalik był zaparkowany między studnią a kościołem. Miejsce to obejmowała swoim zasięgiem jedna z kamer monitoringu.

Prosimy o kontakt osoby, które widziały to zdarzenie. Ich wyjaśnienia pozwolą ustalić sprawcę parkingowej kolizji. Najlepiej skontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod nr 16 623 07 25.

Jednocześnie przypominamy, że w sytuacji, gdy dojdzie do podobnego zdarzenia lepiej nie liczyć, iż nikt nie widział, więc się upiecze. Warto skontaktować się z właścicielem uszkodzonego pojazdu i na miejscu załatwić sprawę. Wtedy wyjdzie taniej i będzie mniej kłopotów niż gdy czekamy na odwiedziny funkcjonariusza policji.

Red.