Plac zabaw został ogrodzony

Mieszkańcy os. Witosa interweniowali w sprawie ogrodzenia placu zabaw znajdującego się na ich osiedlu. Władze spółdzielni przychyliły się do ich prośby.

 

– Spółdzielnia mieszkaniowa robiąc parking, w ogóle nie pomyślała o bezpieczeństwie najmłodszych. Proszę zobaczyć w jakiej odległości od placu zabaw stoją zaparkowane samochody. Dzieli je zaledwie kilka centymetrów. Boimy się, że pewnego razu może dojść do nieszczęścia – mówiła jedna z mieszkanek tego osiedla.

W połowie maja skontaktowaliśmy się z przedstawicielami Spółdzielni Mieszkaniowej w Jarosławiu. Okazało się, że prace związane z wykonaniem ogrodzenia już się rozpoczęły.

– Mieszkańcy osiedla o to wnioskowali, dlatego przychyliliśmy się do ich prośby. Ogrodzenie jest już zrobione – mówi Czesław Staśkiewicz, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Jarosławiu. Miejmy nadzieję, że będzie tam już bezpiecznie – mówi.

Mieszkańcy os. Witosa nadmieniają także, że wielokrotnie zwracali się do władz osiedla w sprawie doposażenia placu zabaw. Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej poinformował, że niebawem pojawią się tam nowe urządzenia. Będzie to najprawdopodobniej huśtawka. Zamówienie jest w trakcie realizacji.

 

EK