Piknik rodzinny w SP nr 4

Liczne atrakcje czekały na dzieci w czwartek, 23 maja na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 im Stefana Żeromskiego w Jarosławiu. Wszystko za sprawą pikniku rodzinnego zorganizowanego przez Radę Rodziców.

 

– Imprezę rozpoczął pokaz tańca. Następnie przyszedł czas na korzystanie z wszystkiego, co przygotowały mamy i ojcowie wraz z nauczycielami i Samorządem Uczniowskim. Był dobrze zaopatrzony bufet, dmuchane zjeżdżalnie, strefa urody i rekreacji. Powodzeniem cieszyła się loteria fantowa oraz przejażdżki samochodem marki Warszawa. Nie brakowało chętnych, by zasiąść w radiowozie, na motocyklu policyjnym, czy w karetce. Zadowoleni mogli też czuć się miłośnicy disco oraz zabaw ruchowych – mówi Piotr Czech, nauczyciel SP nr 4 w Jarosławiu.

Dobrą zabawę na świeżym powietrzu nieco pokrzyżowała kapryśna pogoda, ale pomimo to piknik trwał i przyniósł uczestnikom tego wydarzenia wiele radości. – Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie przedsięwzięcia i pracującym w trakcie jego przebiegu – dodaje P. Czech.

Dochód z pikniku został przeznaczony na potrzeby Rady Rodziców.

 

Opr. EK, fot. W. Szkoła