Piknik rodzinny na sportowo

W sobotę, 22 czerwca, na kompleksie sportowym Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu odbyła się kolejna edycja Sportowego Pikniku Rodzinnego.

 

W wydarzeniu udział wzięły zarówno dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe, a także rodziny sportowców uczęszczających do sekcji sportowych takich jak: piłka nożna, badminton, piłka ręczna, akrobatyka sportowa oraz fitness działających przy GOSiR.

Sobotni piknik podzielony został na dwie części. Pierwsza z nich poświęcona była na podsumowanie całorocznej działalności sekcji sportowych, wręczone zostały podziękowania dla prezesów, trenerów oraz osób, które wspierają sport na terenie Gminy Zarzecze. W występie przed zarzecką publicznością zaprezentowały się dziewczynki z sekcji akrobatyki sportowej, przedstawiając bardzo widowiskowe choreografie.

W drugiej części, sportowo-rekreacyjnej, na dzieci czekała masa atrakcji takich jak: dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, wata cukrowa oraz popcorn. Nie zabrakło także kiełbaski z grilla oraz mini sklepiku.

Dzieci wzięły udział w piłkarskich rozgrywkach sportowych, również rodzicie aktywie spędzili czas rozgrywając mecz „ojcowie kontra mamusie”. W trakcie zabaw wszyscy młodzi sportowcy otrzymali pamiątkowe medale oraz lody. Na zakończenie odbył się Wielki Finał – Piana Party, która sprawiła wiele radości i dobrej zabawy – powiedział Krystian Domka z GOSiR.

– Sportowy Piknik Rodzinny w Zarzeczu po raz kolejny pokazał, jak ważna jest dla nas promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. To również doskonała okazja do integracji lokalnej społeczności. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Szczególne podziękowania kieruję do organizatorów, czyli Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu, a także do wszystkich wolontariuszy, którzy z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem dbali o to, aby każdy uczestnik pikniku mógł bawić się wspaniale – podsumował Łukasz Laska, sekretarz Gminy Zarzecze i radny Powiatu Przeworskiego.

DP/GOSiR Zarzecze