Wacław Ochota (w środku) przyjął nagrodę z rąk prezesa Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie Mieczysława Łagowskiego, Anny Huk, wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, Jerzego Borcza przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Marcina Zaborniaka, dyrektora generalnego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.

OSK „Wiraż” z certyfikatem wiarygodności

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Wiraż” z Jarosławia po raz kolejny został uhonorowany Certyfikatem „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego”. Certyfikat obowiązuje przez rok, a jarosławski ośrodek otrzymuje go już od 16 lat. W tegorocznej edycji organizowanej od 20 lat gali wyróżniających się firm Podkarpacia nagrodzono 28 przedsiębiorców. W powiatach przeworskim i jarosławskim takie wyróżnienie otrzymały trzy firmy.

Nagrodę otrzymują wyróżniające się firmy z Podkarpacia, które mają największy wpływ na rozwój regionu. Wyróżnienie to jest świadectwem rzetelności i solidności firmy oraz gwarancją prestiżu i wysokiej pozycji. Od 2002 r. przyznaje je Izba Przemysłowo-Handlowa

w Rzeszowie promując w ten sposób przedsiębiorców stosujących najlepsze wartości podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Wyróżnienia mają szczególną wartość, ponieważ są nadawane przez organizację samorządu gospodarczego skupiającą firmy. Na tegorocznej Gali Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego zorganizowanej pod koniec czerwca w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie certyfikaty oraz okolicznościowe statuetki oprócz Wacława Ochoty reprezentującego OSK „Wiraż” odebrali przedstawiciele spółki ROL-MECH Grażyna i Jan Grześko Sp. z Radymna oraz SANITEX Sp. z o.o. z Tryńczy.

Certyfikat „Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego” otrzymało w sumie 28 firm,

natomiast Wyróżnienie „Lider Województwa Podkarpackiego” otrzymało 16 przedsiębiorców z całego Podkarpacia.

 

erka/Fot. mat prasowe