Orzeł wciąż na fali

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Szczypiorniści przeworskiego Orła są wciąż na fali. Nasza drużyna wygrała szósty mecz w sezonie i jest wiceliderem.

Jedynka Myślenice – Orzeł Przeworsk 20:33 (9:17)

Orzeł: Maj, Szczepaniec – Thomas, Leja, Kędzior, Wlazło 1, Karabanowski 1, Andrusiewicz 1, Wańkowicz 2, Gancarz 2, Bakowski 2, Świerk 3, Styczeń 3, Kozdroń 4, Kubik 7, Czapka 7.

Orzeł nie miał żadnych problemów z pokonaniem Jedynki w jej hali. Drużyna z Przeworska załatwiła sprawę jeszcze w pierwszej połowie, która wygrała ośmioma trafieniami. Gospodarze w 45 minucie przewaga Orła wzrosła do 10 goli.

Inne wyniki: SMS III – Stal II 30:23 (13:12); Vive II – Unia II 30:29 (14:16); Wybicki – Busko 20:30 (7:16); Politechnika – MOSiR 35:35 (18:21) k. 4:2; Ustroń – Górnik 22:26 (9:14). Pauza AZS AGH II.

1. VIVE II Kielce 7          21        211-174
  2. SPR Orzeł Przeworsk 6          18        211-155
  3. AZS AGH Kraków 6 15        179-155
  4. SMS III Kielce 6          12        196-150
  5. Azoty II Tarnów 6          12        186-150
  6. Buskowianka Busko 6          12        145-126
  7. SPR Górnik Zabrze 5          9          123-102
  8. Jedynka Myślenice 7          9          175-202