Niespodziewana porażka

SIATKÓWKA – I LIGA KOBIET: Jarosławianki przegrały niespodziewanie na własnym boisku z drużyną Nike Węgrów. Rywalki już w dwóch pierwszych partiach pokazały, że nie przyjechały na wycieczkę.

SAN-Pajda Jarosław – Nike Węgrów 1:3
(20:25, 22:25, 25:19, 20:25)

SAN-Pajda: Krysztofiak, Zięba, Saj, Szmajduch, Papszun, Dąbrowska, Machowska (libero) oraz Andrzejewska
Nike: Ryglewicz, Michałek, Bielińska, Karnica, Trocińska, Waszyńska, Dutkiewicz (libero) oraz Grabowska, Godlewska, Panufnik, Surlit

Nasz team dobrze zaczął. Wygrywał początkowo 9-4 i wydawało się, że będzie mieć kontrolę. Dobrze spisywała się Katarzyna Saj. Niestety później to rywalki przejmowały inicjatywę. Nike prowadziła 14:11, a jarosławianki były w odwrocie. Po ataku Aleksandry Ryglewicz przyjezdne wygrywały już 21-6. W drugim secie gra Sanu-Pajda trochę się poprawiła. W końcówce był remis po 19, ale ostatecznie górą znowu były zawodniczki z Węgrowa. Gospodynie wzięły się do roboty w trzeciej odsłonie tego starcia. Po atakach Weroniki Krzysztofiak prowadziły 10-3 i trzymały bezpieczny wynik. Lepsza gra trwał jednak krotko. W czwartym secie znowu dominowały przejezdne, które punktowały bezpośrednio z zagrywki. W końcówce tej partii jarosławianki popełniły proste błędy i węgrowianki zdobyły pierwszy komplet punktów.