Motocykliści dla Kubusia

W sobotę, 3 lipca ulicami Jarosławia przejechała barwna parada motocyklistów. Akcja miała na celu zebranie środków finansowych na leczenie i rehabilitację małego Kubusia z Jarosławia.

 

– Celów tego wydarzenia jest kilka. Jednak najważniejsze to okazanie serducha dla małego Kubusia Bieniasza z Jarosławia, który od początku swojego krótkiego życia bardzo cierpi i potrzebuje pomocy. Ta pomoc jest mu potrzebna nieustająco – mówią motocykliści zrzeszeni w grupie „Mototrasa Jarosław i okolice”.

Motocykliści zebrali się na jarosławskim rynku w sobotnie popołudnie. Mimo padającego deszczu przebrani w kolorowe stroje przejechali ulicami Jarosławia.

Na dzieci, które tego dnia przyszły na jarosławski rynek czekały atrakcje oraz słodki poczęstunek. Wśród pierwszych dzieci, które wsparły finansowo małego Kubusia, rozlosowano upominki.

To już druga akcja motocyklistów na rzecz Kubusia z Jarosławia. W kwietniu tego roku zorganizowali oni Moto Marzannę, gdzie również udało się pozyskać środki finansowe na leczenie chłopca.

 

EK, fot. CKiP