Małżeństwa na medal

Złote Gody to wyjątkowy Jubileusz, tak jak wyjątkowi są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. Ta niezwykła rocznica stała się powodem uroczystości, która odbyła się 11 czerwca dla par, które przeżyły wspólnie co najmniej 50 lat.

 

Jubileusz Złotych Godów to symbol wierności i miłości, dowód wzajemnego zrozumienia, szacunku i istoty związku małżeńskiego. To również wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń i małżeństw. Uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawanych przez Prezydenta RP odbyła się Sali Ślubów mieszczącej się w Kamienicy Gruszewiczów. Serdeczne gratulacje i słowa uznania skierował do Jubilatów burmistrz Marcin Nazarewicz. Życzenia złożyła również kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Ewa Rokoszyńska oraz Helena Ozorowska reprezentująca Wójta Gminy Jarosław.

Dla Jubilatów wystąpiły solistki Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki pod czujnym okiem instruktora Wiktora Maruta.

Jubileusz złotych godów obchodzili: Janina i Czesław Kopaczowie, Urszula i Jan Liszkowie, Stanisława i Marian Marutowie, Stanisława i Władysław Wiatrowie, Halina i Stanisław Witkowie, Maria i Tadeusz Stopa, Teresa i Stanisław Wysoccy, Ewa i Jan Połciowie oraz Irena i Mieczysław Susowie.

Redakcja Gazety Jarosławskiej serdecznie gratuluje dostojnym Jubilatom. Życzymy dużo zdrowia oraz samych pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych wam osób.

EK, fot. UM