OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kupieckie rozgrywki na dzielnicach rozpoczęte!

Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki, podobnie jak w latach ubiegłych organizuje „Kupieckie rozgrywki na dzielnicach”. Spotkania w Dzielnicy nr 1 i nr 2 już się odbyły, kolejne już niebawem.

 

Pierwsze tego typu spotkanie odbyło się we wtorek, 25 czerwca w Parku Miejskim im. Czesławy „Baśki” Puzon i zgromadziło młodych adeptów sztuki flisackiej. Po krótkiej rozgrzewce i „Wyścigu po zdrowie”, organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Jarosławiu, uczestnicy tego wydarzenia przystąpili do walki o pierwsze miejsce i awans do finału.

Drugie tego typu spotkanie zorganizowane zostało w środę, 26 czerwca przy ul. Legionów. Najbliższe rozgrywki planowane są 4 lipca o godz. 9.30 na placu zabaw pomiędzy os. Kopernika, a os. 1000-lecia. Kolejne odbędą się 8 lipca na placu zabaw przy ul. Orkana, 11 lipca na placu przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. A. Fredry, 15 lipca w Parku Miejskim im. Bohaterów Monte Cassino oraz 18 lipca na stadionie K.S. Przedmieście o godz. 9.30. Finał rozgrywek już 26 lipca. Zapisy i szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 16 621 44 34.

 

EK, fot. JOKiS