dav

Konkurs rozstrzygnięty

Znamy laureatów powiatowego konkursu plastycznego pt. „Mamo, tato nie pal przy mnie proszę”.

 

W poniedziałek, 22 czerwca komisja oceniła 51 prac, które wpłynęły z 11 przedszkoli i szkół podstawowych z terenu powiatu jarosławskiego. Przyznano 10 równorzędnych nagród i 10 wyróżnień.

Nagrodę otrzymali: Nadia Matwijczak (MP nr 8 w Jarosławiu), Maja Kubas (MP nr 12 w Jarosławiu), Zofia Wawrzkiewicz (Przedszkole nr 14 w SOSW w Jarosławiu), Marek Więckowski (Przedszkole nr 14 w SOSW w Jarosławiu), Aleksandra Łukaszewicz (SP w Chłopicach), Karol Tadla (SP nr 1 w Jarosławiu), Milena Fleszar (SP w Rokietnicy), Julia Strzelec (SP w Rokietnicy), Izabela Szkoła (SP w Rokietnicy) oraz Dominika Żelazko (SP w Wólce Pełkińskiej).

Wyróżnienia odebrali: Wiktoria Malinowska (MP nr 8 w Jarosławiu), Julia Zarzeczka (MP nr 8 w Jarosławiu), Wiktor Bieniasz (MP nr 8 w Jarosławiu), Kornelia Janda (MP nr 10 w Jarosławiu, Aniela Wojtaszek (MP nr 10 w Jarosławiu), Elena Zając (SP w Rokietnicy), Marlena Popiela (SP w Chłopicach), Hubert Skrzypek (SP w Powodzie), Anna Siegieda (SP w Wólce Pełkińskiej) oraz Aleksander Gerlach (Przedszkole nr 14 w SOSW w Jarosławiu).

Nagrody dla laureatów zostały przekazane do placówek. Fundatorem nagród jest Inspekcja Sanitarna.

Opr. EK, fot. org.