Kolejny tydzień głosowania!

Trwa nasz sportowy plebiscyt. Wraz z Urzędem Miasta Jarosławia oraz MOSiR w Jarosławiu przygotowaliśmy głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera miasta Jarosławia za 2021 rok.

Piłka nożna, siatkówka, futsal, piłka ręczna, tenis stołowy, łucznictwo, sporty walki, pływanie, wędkarstwo, bieg na orientację, – to dyscypliny, które reprezentują sportowcy
i trenerzy trwającego XXXII Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca
i Trenera Miasta Jarosławia za 2021 rok. Przypominamy, że w tegorocznej edycji głosowanie odbywa się online oraz poprzez kupony Gazety Jarosławskiej. Na swoich faworytów można głosować do 31 stycznia br. Wśród nominowanych do nagrody Burmistrza Miasta Jarosławia znajduje się 9 sportowców – seniorów (powyżej 16 lat), 9 sportowców – młodzieżowców (do 16 lat) oraz 9 trenerów. Na swoich faworytów można głosować do 31stycznia 2022 r.

 

Jak zagłosować?

Kliknij w link miastojaroslaw.pl/plebiscyt/ lub kup Gazetę Jarosławską i wypełnij kupon

Z jednego komputera można oddać tylko jeden głos na wybranego sportowca i trenera. Warunkiem zaliczenia głosu będzie podanie prawidłowego adresu e-mail i kliknięcie w link aktywujący. Po oddaniu głosu na podany przez głosującego adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem zatwierdzającym głos.

Organizatorzy: Urząd Miasta Jarosławia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Redakcja Gazety Jarosławskiej. Inicjatorem, odbywającego się od 1990 roku plebiscytu, jest p. Marek Piotrowski, emerytowany pracownik Wydziału Oświaty i Sportu Urzędu Miasta.