Kolejna metamorfoza w Projekt Zdrowie! Pani Stanisława schudła ponad 20 kg!

Pani Stanisława rozpoczęła swoją przygodę z odchudzaniem w okresie wakacyjnym ubiegłego roku. To osoba bardzo aktywna społecznie. Często spotyka się ze znajomymi, gdzie pojawiają się różnego rodzaju pokusy w postaci np. słodyczy. Mimo obaw zaufała Wioletcie Cwynar – dietetyk Projektu Zdrowie i teraz może cieszyć się lepszym samopoczuciem oraz wyglądem.

Każdy na początku kuracji boi się, że nie uda mu się osiągnąć celu. Dieta często kojarzy nam się z czymś bardzo trudnym i deficytowym. Ja zawsze chcę nauczyć każdego mojego pacjenta jak prawidłowo się odżywiać bez eliminacji jakiegokolwiek produktu z diety, czy potraw, które lubi. Chcę, aby ludzie spojrzeli na dietę długofalowo – mówi W. Cwynar. – To co daje nam szybki efekt, nie jest długotrwałe. Jeżeli naprawdę chcemy zmienić coś w swoim życiu, to powinniśmy udać się do dietetyka, a nie szukać diety cud. Tak też zrobiła moja podopieczna pani Stanisława, która nauczyła się zdrowego odżywiania bez rezygnacji ze wspólnych spotkań z przyjaciółmi – mówi dietetyk Projektu Zdrowie.

 

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji ?

Do podjęcia kuracji zdecydowałam się dzięki obserwacji rezultatów mojej znajomej, która jakiś czas temu przeszła metamorfozę w Projekt Zdrowie. Zmieniła ona swój wygląd oraz poprawiła stan zdrowia. Także u mnie względy zdrowotne przemawiały za podjęciem kuracji m.in. odciążenie serca i moja nadzieja na mniejsze bóle kolan oraz obrzęki nóg.

Czego się Pani najbardziej obawiała?

Obawiałam się, że będę głodna. Należę do tych osób, które czerpią przyjemność z jedzenia i są przekonani, że jak smaczne danie to nie do końca zdrowe. Ponadto miałam obawy co do moich spotkań ze znajomymi, gdzie zawsze pojawia się różne jedzenie, a zwłaszcza słodkości.

Co było Pani największą motywacją?

Moją największą motywacją była troska o zdrowie. Jednak z biegiem czasu motywacją stało się doświadczenie coraz lepszego samopoczucia (a raczej uczucie „lekkości”) oraz sukcesu, czyli utraty masy ciała.

Co powiedziałaby Pani osobom, które wahają się przed pójściem do dietetyka?

Chcesz coś w sobie zmienić i zrobić dla siebie – zadbaj o zdrowie pod kierunkiem dietetyka z Projekt Zdrowie. Wszystkie argumenty są ważne, ale według mnie należy czytać je w takiej kolejności:

  1. Efekty widać gołym okiem (ach jak to cieszy!).
  2. Nie jest się głodnym – niezwykle istotne.
  3. Posiłki nie są skomplikowane, a ich przygotowanie nie jest czasochłonne (dla mnie super).
  4. Posiłki można modyfikować (względy zakupowe).
  5. O wiele mniej bolą nogi.
  6. Bardzo miła i profesjonalna pani dietetyk. Uważnie słucha i dokładnie analizuje wszystkie uwagi pacjenta.
  7. Ocena mojego zadowolenia – 6!

 

Jeżeli Ty również chcił(a)byś zmienić coś w swoim życiu i raz na zawsze skończyć z odchudzaniem to zapraszam Cię na darmową konsultację dietetyczną. Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu 662 997 776 i umówisz się na wizytę. To nic nie kosztuje, a może rozpocząć nowy etap w Twoim życiu

PROJEKT ZDROWIE – POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

e-mail: jaroslaw@projektzdrowie.info
ul. 3 Maja 28A
37-500 Jarosław
tel. 662 997 776