Kobiety kobietom

W środę, 8 marca w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu odbyła się II edycja happeningu „Kobiety Kobietom”, który został zadedykowany kobietom z Domów Pomocy Społecznej z terenu Powiatu Jarosławskiego.

 

Do akcji przyłączyli się również panowie m.in. starosta Stanisław Kłopot, wicestarosta Mariusz Trojak, Marian Fedor, przewodniczący Rady Powiatu, pracownicy starostwa oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych, m.in. z Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych, Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego czy Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu.

Podczas akcji udało się zebrać artykuły higieny osobistej, słodkości, kawę oraz herbatę, które trafią do pań z Domów Pomocy Społecznej.

– Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie. Okazaliście Państwo serce, empatię i zaangażowanie. Mam nadzieję, że te symboliczne prezenty wywołają uśmiech na twarzach podopiecznych naszych DPS-ów – mówi starosta S. Kłopot.

Opr. EK