Jarosławskie i przeworskie „Orły prawa”

Tytuł Orła przyznawany jest liderom samorządowym, lekarzom oraz najlepszym przedstawicielom różnych branż. Prawnicy też są nim honorowani. W tym roku tytuł najlepszego prawnika wybieranego wśród radców prawnych, adwokatów i notariuszy w powiecie jarosławskim otrzymał Dawid Hoffman, radca prawny współpracujący z Gazetą Jarosławską. W powiecie przeworskim zwyciężyła notariusz Natalia Tworek.

 

Zwycięzcy wyłaniani są po analizie ocen klientów korzystających z pomocy kancelarii notarialnych bądź prawniczych. Wybierane są wszystkie oceny zamieszczone na forach, portalach i serwisach społecznościowych. Z nich wyliczana jest średnia ważona według dość skomplikowanego wzoru. Na końcowy wynika mają wpływ nie tylko oceny klientów, ale też brany jest pod uwagę współczynnik wiarygodności ich opinii. Maksymalnie można uzyskać dziesiątkę.

Wśród tegorocznych laureatów Orłów prawa na poziomie powiatów znaleźli się na kolejnych miejscach adwokat Celestyna Kusa-Gajur i spółka radców prawnych Oronowicz Dragan w powiecie jarosławskim oraz adwokat Aneta Bielec i notariusz Marcin Jakub Raba w powiecie przeworskim.

Hoffman wybrany przez oceniających współpracę z kancelarią najlepszym prawnikiem w powiecie jarosławskim jest na prawniczym rynku Jarosławia od 2 lat. Zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa rodzinnego, ale pomaga też w sprawach o innym charakterze. Za wyjątkiem spraw podatkowych. – Trudno być specjalistą w jednej dziedzinie w mieście wielkości Jarosławia. Dlatego zajmuję się sprawami z różnych kategorii. Wychodzę z założenia, że przyjmuję tylko te, w których dobrze się poruszam. Nie przyjmuję spraw, które z gruntu są nie do wygrania i o tym informuję klientów – zapewnia radca. – Pracuję sam, bo wtedy mogę prowadzić sprawy według własnego uznania. Oceny klientów potwierdzają, że wybrałem dobrą drogę. Ich zdanie jest dla mnie bardzo ważne – dodaje.

erka