Jarosławianka potrzebuje pomocy!

Bożena Pszonak z Jarosławia pilnie potrzebuje naszej pomocy. Tylko operacja usunięcia guza mózgu może uratować jej życie.

 

– Guz odrasta! Nasza ukochana mama ma jednak jeszcze szansę. Nadzieję na kolejne wspólne lata daje nam operacja, niestety, nie jest refundowana i kosztuje fortunę… Jesteśmy zwykłą, skromną rodziną. Nie damy razy tak szybko zgromadzić tak wielkiej sumy, dlatego z całego serca prosimy o pomoc wszystkich znajomych i nieznajomych – pomóżcie ratować naszą mamę! – apelują córki pani Bożeny.

O chorobie jarosławianka dowiedziała się w 2020 roku. – W spokojne życie naszej rodziny wkroczyło tornado, którego nikt się nie spodziewał. Najpierw myśleliśmy, że to udar. Potem okazało się, że mama ma guza. Pierwsza operacja się udała, niestety okazało się, że guz w głowie mamy to glejak wielopostaciowy IV stopnia. Nie mogło być gorzej – mówią zrozpaczone córki. Rodzina pani Bożeny się nie poddaje, ale bardzo potrzebuje pomocy. Liczymy na naszych czytelników. Poniżej link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/bozena-pszonak