III turniej sołectw

4 Sołectwa z terenu Miasta i Gminy Kańczuga: Łopuszka Wielka, Łopuszka Mała, Krzeczowice i Pantalowice rywalizowało w turnieju.

 

Podczas imprezy, której celem jest integracja mieszkańców Miasta i Gminy Kańczuga, aktywizacja życia społeczno-kulturalnego, współpraca i zacieśnienie więzi pomiędzy sołectwami a przede wszystkim wspólnie spędzony czas w dobrej atmosferze śmiechu i dobrej zabawy nie brakowało. III Turniej Sołectw o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga Andrzeja Żygadło odbywał się w pięknej scenerii zalewu w Łopuszce Małej. Walka do ostatniej konkurencji była bardzo zacięta. Każdej drużynie kibicowali mieszkańcy ich sołectw. Po podsumowaniu wyników wszystkich konkurencji sprawnościowych 1 miejsce

zdobyło Sołectwo Łopuszka Wielka z sumą 29 punktów, 2. miejsce Sołectwo Krzeczowice z sumą 28 punktów, 3 miejsce Sołectwo Łopuszka Mała z sumą 27 punktów. Wyróżnienie otrzymało Sołectwo Pantalowice z sumą punktów 24. Puchary wręczała Sekretarz Miasta i Gminy Kańczuga Teresa Argasińska. Organizatorami zawodów byli burmistrz Kańczugi, Ośrodek Kultury Miasta i Gminy w Kańczudze z dyrektorem Janem Krupińskim oraz Kańczucki Ośrodek Sportu i Rekreacji z dyrektorem Tomaszem Baranem.

 

Fot. archiwum organizatorów.