qrf

Gowin po raz kolejny gościł w Jarosławiu

Jarosław jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc przez Jarosława Gowina. Już jako wicepremier, a także minister edukacji i szkolnictwa wyższego odwiedzał nasz region wielokrotnie.

Jednym z powodów tak częstych wizyt jest działalność partii założonej przez Gowina w naszym regionie. Tym razem były wicepremier poprowadził spotkanie w restauracji ADM dla działaczy i sympatyków struktur Porozumienia. Mówił o zbliżających się wyborach prezydenckich. Odniósł się również do bieżących wydarzeń politycznych oraz zapewnił, że Jarosław może na niego liczyć.

Ostatnie miesiące, a szczególnie tygodnie to bardzo burzliwy czas w polskiej polityce, a także to czas prawdziwej próby dla naszej organizacji, który to jestem przekonany, że przeszliśmy zwycięsko – mówił prezes okręgu jarosławskiego Porozumienia Tomasz Legeny. – Cały czas rozwijamy struktury. Porozumienie jest stosunkowo młodą partią, której bliskie są szczególnie kwestie gospodarcze i szeroko pojęta przedsiębiorczość. Gromadzimy wokół siebie ludzi, którzy podzielają te wartości. Jarosław Gowin jako minister nauki i szkolnictwa wyższego zawsze wspierał jarosławską PWSTE. Teraz w dalszym ciągu możemy liczyć na jego wsparcie także ma innych płaszczyznach działalności – komentował jarosławski przedstawiciel partii.

SN

 

Czytaj w papierowym wydaniu