Gotowi do sezonu

TENIS STOŁOWY: Tenisiści stołowi Sokołowa S.A. Jarosław przygotowują się do startu drugiej części sezonu 2020/2021. Pierwszy mecz w ramach rozgrywek LOTTO Superligi podopieczni Kamila Dziukiewicza rozegrają 22. stycznia na wyjeździe z Dojlidami Białystok.

 

W drugiej rundzie LOTTO Superligi Sokołów S.A. Jarosław występował będzie w grupie mistrzowskiej. Pierwszym przeciwnikiem naszego zespołu będzie sklasyfikowany na trzeciej pozycji po rundzie jesiennej Dojlidy Białystok. – Terminarz grupy mistrzowskiej nie ma większego znaczenia. Nasi zawodnicy, w tym Kou Lei i Sathiyan Gnanasekaran, są już gotowi i spragnieni gry w Lotto Superlidze – mówi przed startem rundy rewanżowej LOTTO Superligi Kamil Dziukiewicz, menadżer jarosławskiego zespołu.

Solidnie do noworocznych rozgrywek indywidualnych i drużynowych (2 i 4 liga) przygotowują się także młodzi tenisiści stołowi z Kolpingu Jarosław. Aktualny mistrz Polski młodzików – Dawid Jadam przebywa na konsultacji szkoleniowej reprezentacji Polski w Gdańsku, a Anna Brzyska, Szymon Brud, Szymon Flaumenhaft, Wojciech Flaumenhaft, Łukasz Hajduk, Fabian Cukierda, Aleksander Zielnik i Hubert Capik przygotowują się na zgrupowaniu kadry Podkarpacia juniorów, której gospodarzem jest Frysztak. Jednym z głównych trenerów obozu jest przedstawiciel jarosławskiej Akademii Tenisa Stołowego – Mateusz Czernik.

Terminarz drugiej rundy LOTTO Superligi:

  1. kolejka – 22 stycznia 2021 (piątek) godz. 18:00 DOJLIDY Białystok – SOKOŁÓW SA Jarosław
  2. kolejka – 26 stycznia 2021 (wtorek) godz. 18:00 SOKOŁÓW SA Jarosław – KS AZS AWFIS BALTA Gdańsk
  3. kolejka – 24 lutego 2021 (środa) godz. 18:00 SOKOŁÓW SA Jarosław – LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
  4. kolejka – 22 marca 2021 (poniedziałek) godz. 18:00 KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki – SOKOŁÓW SA Jarosław
  5. kolejka – 30 marca 2021 (wtorek) godz. 18:00 SOKOŁÓW SA Jarosław – KS DEKORGLASS Działdowo

Fot. K. Loc/Kolping