Emocje w Przeworsku

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Orzeł spotkanie z Bochnią wygrał po zaciętej walce. Emocji i nerwów było sporo. Do przerwy notowano remis.

SPR Orzeł Przeworsk – MOSiR Bochnia 29:25 (14:14)

Orzeł: Kędzior, Maj, Nehrebecki – Kozdroń 7, Czapka 1, Styczeń 1, Thomas, Litwińczuk 4, Bakowski 4, Gancarz, Andrusiewicz, Świerk 12, Teterycz, Balawejder, Michalik, Karabanowski.

Kary: 10 i 20 minut.

Gdyby nie kilka prostych błędów, zwycięstwo gospodarzom przyszło by o wiele łatwiej. W pierwszej części miejscowi prowadzili już 11:6, ale potem złapali cztery kary i rywale doprowadzili do remisu. Walki nie brakło też po przerwie. Gospodarze dopiero w końcówce zbudowali przewagę, która pozwoliła im odnieść końcowe zwycięstwo.

Pozostałe wyniki: Politechnika – Górnik 27:28 (14:15), Stal II Mielec – Jedynka Myślenice 24:35 (12:17) .

1. Górnik Zabrze 5 15        144-117
  2. Orzeł Przeworsk 6          12        190-174
  3. Jedynka Myślenice 6          9          171-173
  4. Politechnika Kielce 6          8          173-152
  5. MOSiR Bochnia 6          6          160-170
  6. Stal II Mielec 5          1          123-175