Emilia w finale konkursu Polska Miss Nastolatek 2022

Już niebawem odbędzie się finał konkursu Polska Miss Nastolatek 2022. W gronie najpiękniejszych dziewcząt w naszym kraju jest jarosławianka – Emilia Bilik.

 

Znana jest już ostateczna lista 36 najpiękniejszych dziewcząt w konkursie Polska Miss Nastolatek 2022. Zwyciężczynię tegorocznej edycji poznamy 17 grudnia podczas uroczystej gali finałowej w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

W gronie finalistek znajduje się 15-letnia Emilia Bilik z Jarosławia, której drogę do wielkiego finału śledzimy od konkursu Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego 2022, w którym nastolatka zwyciężyła. Emilia zdobyła wówczas również tytuł Miss Nastolatek PAESE Cosmetics Województwa Małopolskiego 2022.

Emilia jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. Ma około 174 cm wzrostu i wszechstronne zainteresowania. Gra na skrzypcach, jeździ konno. Jej przygoda z konkursem piękności rozpoczęła się całkiem przypadkiem, kiedy wraz z koleżankami w ramach żartów wysłała swoje zgłoszenie. Los jednak sprawił, że szczęście się do niej uśmiechnęło. Trzymajmy mocno kciuki, oby i tym razem zdobyła koronę najpiękniejszej.

EK, fot. Instagram/Miss Woj. Małopolskiego