Druga porażka Eurobudu

PIŁKA RĘCZNA KOBIET – SUPERLIGA: W drugiej kolejce spotkań piłkarki ręczne Eurobudu doznały drugiej porażki. Zagłębie Lubin nie miało problemów ze zgarnięciem kompletu punktów.

Eurobud Grupa Jarosław – Zagłębie Lubin 17-26

Eurobud: Kukharchyk, Kordowiecka – Trawczyńska 3, Nestsiaruk 2, Zimny 2, Matuszczyk 3, Gadzina 1, Smolinh 1, Strózik, Dorsz, Volovnyk, Gliwińska 3, Mokrzka 2, Kozimur.

Lubin: Maliczkiewicz, Zima, Wąż – Galińska 6, Kochaniak-Sala 7, Sustkova, Bujnochova 1, Matieli 1, Górna 1, Łabuda 3, Michalak 1, Grzyb 5, Drabik 1, Milojević, Pankowska.

Można powiedzieć, że w pierwszej połowie gospodynie jeszcze nawiązywały walkę. Zaczęły od gola Trawczyńskiej, ale później przez 10 minut nie umiały już trafić do siatki. Przyjezdne odskoczyły na 4-1 , jednak też specjalnie się nie wyróżniały. Eurobud zdołał dojść na kontakt po bramce Matuszczyk, było 7-8, a pierwszą połowę zakończył ze stratą dwóch rzutów. Po zmianie stron Zagłębie zagrało już bardziej serio i szybko wypracowało sobie większą przewagę. W 45 minucie było już 10-18.

Inne wyniki: Lublin – Galiczanka 31-23, Kobierzyce – Koszalin 28-25, Piotrcovia – Gniezno 34-31.