Dobry występ Anny Brzyskiej, dwie wygrane SMS II

16-letnia Anna Brzyska zaprezentowała się z dobrej strony w singlu podczas Indywidualnych Mistrzostw Polski w Częstochowie. W II lidze SMS Jarosław II, w składzie m.in. z 15-letnim Dawidem Jadamem i 16-letnim Szymonem Brudem, odniósł dwa zwycięstwa i zanotował remis.

 

Jarosławianka, Anna Brzyska z powodzeniem występuje w seniorskiej ekstraklasie, na zasadzie wypożyczenia w Akademii Zamojskiej, a w jubileuszowych 90. IMP pokazała, że już potrafi rywalizować z najlepszymi w kraju, plasując się czołówce. W 1 rundzie zawodniczka z Jarosławia, w derbowym pojedynku, pokonała jedną z najlepszych pingpongistek ostatniego 20-lecia w naszym kraju, 2-krotną Mistrzynię Polski Kingę Stefańską (KTS Tarnobrzeg) 4:0. A. Brzyska zapisała na koncie także sukces, wygrywając z Alicją Łebek (Chrobry Międzyzdroje) 4:2. Bardzo dobry mecz rozegrała również w 1/8 finału, przegrywając z 4-krotną, złotą medalistką MP Natalią Bajor (KU AZS UE Wrocław) 2:4.

 

***

 

SMS Jarosław II w ciągu 4 dni, rozegrał trzy spotkania w II lidze podkarpacko-małopolskiej. Nasi reprezentanci wygrali dwa mecze, jeden zremisowali i są liderami w stawce drużyn walczących o pozycje 7-12. Po wyjazdowym zwycięstwie z LUKS Galux Skrzyszów 6:4, pokonali u siebie Skawę Wadowice 8:2, a następnie zremisowali 5:5 z KS „Spektrum-Karpol” w Słopnicach.