Andzia i jej ekipa bawiła najmłodszych

W minionym tygodniu w Sieniawie i Dobrej odbywał się Dobroczynny Festiwal Radości. Fantastyczny program klauna Andzi i jej przyjaciół nie pozwolił na nudę.

– Poznaliśmy piękne królestwo królowej Andzi i jej wiernego Dziczka, smażyliśmy jajecznicę z 53 smoczych jaj, dotarliśmy pociągiem do tunelu, którego przejście było kluczem do mianowania na księżniczkę i księcia, sadziliśmy kwiaty w królewskich ogrodach, ba! nawet w końcu znaleźliśmy i ujarzmiliśmy smoka, a nie było to łatwe zadanie. Andziu, Dziczku! To, co dziś zrobiliście dla naszych dzieciaków, było mega piękne! – dziękują przedstawiciele Miasta i Gminy Sieniawa na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Dobroczynny Festiwal Radości miał miejsce w czwartek, 8 września. W programie znalazły się zabawy z konkursami, bańki mydlane, gry planszowe oraz dmuchany zamek. Obecność Andzi i jej ekipy związanej z Fundacją ESPA była podziękowaniem za piękną pomoc niesioną przez samorząd Miasta i Gminy Sieniawa oraz mieszkańców uchodźcom z Ukrainy po wybuchu wojny.

Opr. EK, fot. UMiG Sieniawa